Наша сторінка на фейсбуці https://www.facebook.com/Харківська-гімназія-86-1794806130783573

Ми раді Вас вітати на сайті Харківської гімназії №86

Перезентація табору Веселка

Наша адреса: 61177, 1й Золочівський провулок, №3.
Телефони: 372-11-67, 372-19-28
E-mail: [email protected]
Як до нас доїхати?
Від станції метро Холодна Гора до нас можна доїхати маршрутним таксі 43э

Кредо педагогічного колективу

Вести стежиною у світ ім’я якому – майбутнє! Жити і працювати задля того, щоб кожний вихованець зумів власними силами вибудувати для себе міцне моральне, інтелектуальне та психологічне підґрунтя для свого майбутнього життя – успішного й щасливого.

Головна мета:

Стимулювання ініціативи і творчості педагогів з метою досягнення учнями європейського рівня якості освіти, спрямування виховного процесу на формування та розвиток духовного і фізичного розвитку особистості.

Завдання науково-методичної роботи:

• підвищення професійної майстерності кожного вчителя;
  • збагачення і розвиток творчого потенціалу педагогів школи;
  • діагностика і визначення шляхів подолання труднощів в педагогічній діяльності вчителів;
  • поглиблення методичної підготовки вчителів, активне впровадження інноваційних форм методичної роботи, досягнень і рекомендацій психолого-педагогічної науки;
  • освоєння вчителями комп’ютерної техніки;
  • аналіз і контроль навчально-виховного процесу навченості й вихованості школярів.

Дитина чекатиме ваших уроків, якщо віднайде в них умови для більш цікавого та стрімкого перебігу свого життя.

Завдання гімназії:

• забезпечити реалізацію місії гімназії через встановлення пріоритетних парадигм навчання і виховання, формуючи цілі діяльності педагогічного, учнівського та батьківського колективу;
  • забезпечення права кожного учня на отримання якісної середньої освіти відповідно до власних потенційних здібностей та інтересів;
  • забезпечення високої суспільної результативності професійної діяльності вчителів;
  • гласність через шкільні засоби інформації;
  • виховання свідомого ставлення кожного учня до власного здоров’я та формування здорового способу життя;
  • громадянське виховання та формування національної свідомості, любові до рідної землі, свого народу.

Виховні задачі гімназії:

• мобілізація суспільних, національних та загальнолюдських цінностей як ресурсу становлення демократично орієнтованої, відповідальної, національно свідомої, моральної і самодостатньої особистості;
  • здійснення патріотичного та громадського виховання, спрямованого на формування почуття поваги до української держави, її символів, історії, духовних і суспільних цінностей;
  • здійснення переходу від педагогіки всебічного піклування до педагогіки співробітництва, толерантності, довіри і діяльності;
  • створення безпечних умов для навчання, фізичного розвитку дітей.

17 жовт. 2018
Вітаємо команду "Козачата"
Вітаємо команду "Козачата" в складі Кошель Анни, Сухоставця Леонтія, Кошеля Артема, Гунько Таісії, Матвєєва Олександра, Весни Івана, які гідно представили гімназію на районному квесті " Знавці українського козацтва". Команда нагороджена грамотою за перемогу на станції " Рідний край".
17 жовт. 2018
Шкiльний квест "Знавцi украiнського козацтва"
16 жовт. 2018
13 жовтня учні 10-А класу відвідали «День відкритих дверей» у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті. На хлопців чекали екскурсії по лабораторіях і центрах, майстер- класи у форматі «Ніч науки». Десятикласники зацікавилися розповіддю представників кафедри деталей машин і ТММ, отримали багато корисної інформації.
12 жовт. 2018
дидактичне наповнення
Дидактичне наповнення відіграє важливу роль в освітньому процесі за концепцією Нової української школи. Сьогодні першокласники нашої гімназії отримали сучасне дидактичне наповнення, яке передбачається для використання в НУШ.
12 жовт. 2018
Сьогоднi вiдбувся ярмарок " Покрова" присвячений Дню захисника Украiни та Дню украiнського козацтва.
Ми тепло тут зустрiлись з вами, I ще зустрiнемось не раз. Хай буде ярмарок Покровський, Як добра пам'ятка для вас. Дякуємо всiм, хто завiтав на наш ярмарок та всiм, хто його органiзував.
3 жовт. 2018
Наші перемоги
Вітаємо ученицю 10-А класу Нечепуренко Марію з перемогою у районному етапі фестивалю ораторського мистецтва «Я знаю: мова мамина свята, в ній вічний, незнищенний дух народу (М.Адаменко)»! Успіху тобі, Маріє, в обласному етапі!

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"