Турніру юних фізиків та турнір юних винахідників і раціоналізаторів

5 лист. 2018
04 листопада 2018 року в ХНУ ім. Каразіна на факультеті радіофізики, біомедичної електроніки та комп’ютерних систем відбулося урочисте нагородження призерів та учасників І (районного) етапу турніру юних фізиків та турніру юних винахідників і раціоналізаторів. Учні нашої гімназії: Якушик Михайло (10-А клас), Олянюк Олександр (10-А клас), Щербак Валерія (10-А клас), Мартинова Юліанна (9-А клас), Яковлєв Владислав (9-А клас), Музика Ольга (9-Б клас) отримали сертифікати учасників; учениця 10-А класу Сиротенко Теона отримала диплом в номінації «Найбільш активний гравець», а учениця 9-А класу Кононова Марія – диплом «Кращий патентознавець». Всі учасники отримали подарунки від факультету. Крім того, команди нашої гімназії були відмічені спеціальним призом глядацьких симпатій за версією журі турнірів. Вітаємо наших учасників і бажаємо їм подальших успіхів!

На данном изображении может находиться: 10 человек, люди улыбаются, люди стоят

Автоматический альтернативный текст отсутствует.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещении

Автоматический альтернативный текст отсутствует.