До Дня української писемності та мови в гімназії організовано

9 лист. 2018
До Дня української писемності та мови в гімназії організовано виставку кращих тематичних лепбуків, флешмоб «Слово про рідну мову», спецвипуск шкільної газети «Погляд учня». Сьогодні проведений шкільний етап Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика для учнів 3-4 класів, міський конкурс мовознавців «Філолог-ерудит» для учнів 5-7 класів та Всеукраїнський диктант національної єдності. Дякуємо всім, хто долучився до урочистостей! Мова єднає людей!

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди сидят, стол, ребенок и в помещении

На данном изображении может находиться: 14 человек, люди улыбаются, люди стоят и обувь

На данном изображении может находиться: 9 человек, люди сидят, стол и в помещении

Автоматический альтернативный текст отсутствует.