13 лист. 2019

Турнір юних винахідників

12.11.2019 Група учнів Харківської гімназії № 86 - учасників районного турніру юних винахідників і раціоналізаторів відвідала ХНУ ім. Каразіна, факультет радіофізики. Учні прослухали цікаві повідомлення про робототехніку та про приклади радіоелектронної розвідки. Степаненко Станіслав (учень 9-Б класу) за версією журі І етапу турніру юних винахідників і раціоналізаторів отримав Диплом «Кращого винахідника».
12 лист. 2019

Школі мера

12 листопада учні 10 класу відвідали заняття в «Школі мера» («Start Up School») на базі Харківського національного університету імені О.М. Бекетова.
8 лист. 2019

Слобожанські пересмішники

07 листопада 2019 року на базі Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №18 Харківської міської ради Харківської області відбувся І районний фестиваль – конкурс української гуморески «Слобожанські пересмішники», присвячений Дню української писемності та мови. Ініціаторами фестивалю – конкурсу виступила районна організація учнівського самоврядування «Однодумці». Вітаємо учасників нашої гімназії, учнів 9А класу Казенного Павла та Ханова Олександра, які посіли третє місце в старшій віковій групі. Учасникам 3 та 7 класу бажаємо подальших успіхів.
8 лист. 2019

Сьогодні в гімназії відбулися заходи до Дня української писемності та мови

Сьогодні в гімназії відбулися заходи до Дня української писемності та мови . Традиційно старшокласники писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності разом з О.Авраменком. Уже котрий рік поспіль проводиться міський конкурс знавців української мови «Філолог-ерудит», у якому беруть участь учні 5-7 класів. Серед 3-4 класів у цей день проведено шкільний етап конкурсу імені Петра Яцика. 1-11 класи взяли участь у конкурсі малюнків та стіннівок. У бібліотеці була оформлена виставка «Філологічна еврика».
7 лист. 2019

Сьогодні відбулися змагання Холодногірського району з гандболу серед дівчат 2007-2008 р.н. Вітаємо команду нашої гімназії 86 з перемогою! Бажаємо так тримати на міських змаганнях. Дякуємо красуні!
5 лист. 2019

Я та моя улюблена книга

Книги є невід'ємною частиною суспільства і кожної людини зокрема. Вони зберігають у собі мудрість і знання цілих поколінь, містять відомості про події, що відбулися в історії розвитку людства. Людина знайомитися з книгами в ранньому дитинстві, і вони супроводжують її все подальше життя, допомагаючи отримати знання і розібратися з важкими життєвими питаннями, відкриваючи вікно в новий незвіданий світ . Під час Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у нашій гімназії було проведено фотоконкурс "Я та моя улюблена книга". Найактивнішими учасниками стали учні 1-А, 1-Б, 2-А, 2-Б, 4-А, 3-Б, 5-А класів. Вони ще раз доводять, що книга буде жити вічно!
31 жовт. 2019

Навчання спілкування державною мовою

На базі Харківської гімназії 86 з 28.10. по 30.10.2019 проходив спецкурс - тренінг " Навчання спілкування державною мовою" ( за Концепцією НУШ) для вчителів Холодногірського району
31 жовт. 2019

З 28.10.2019 по 01.11.2019 у Харківській гімназії 86 проходять курси для вчителів початкової ланки Холодногірського району за темою:"Особливості організації освітнього процесу у 1-му класі в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової освіти"
29 жовт. 2019

ьогодні дев’ятикласники відвідали квест-кімнату

Учні 9-Б класу продовжують активно проводити осінні канікули. Сьогодні дев’ятикласники відвідали квест-кімнату «1408», в якій проходили та виконували цікаві завдання.
29 жовт. 2019

На канікулах учні 9-б класу відвідали кінотеатр «8 1/5»

На канікулах учні 9-б класу відвідали кінотеатр «8 1/5», де переглянули стрічку режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна «Захар Беркут». Це друга екранізація одноіменної повісті Івана Франка (існує ще фільм 1971 р.).Учні із зацікавленням переглянули фільм, оскільки цей твір Івана Франка також входить до програми ЗНО з української мови та літератури 2020 року.