26 вер. 2019

Вітаємо команду учнів

Вітаємо команду учнів Харківської гімназії № 86 «Мудрі сови» з ІІІ місцем у районному етапі ХІІ міському турнірі юних географів для учнів 7–11-х класів закладів загальної середньої освіти
25 вер. 2019

Каразінський університет і польська історія Харкова

25 вересня 2019 р. учні 7-В класу відвідали екскурсію: «Каразінський університет і польська історія Харкова» під час якої побували в Художній галереї імені Генріха Семирадського та прогулялися історичним центром міста. Гід Григор'єва Марина розповіла дітям багато цікавого про польські сторінки історії Харкова.
22 вер. 2019

Ніч науки

21 вересня учні 9-х класів відвідали Ніч науки під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Діти обрали маршрут під номером 2, за яким змогли побувати в Харківському національному медичному університеті, Харківському національному економічному університеті ім. С. Кузнеця, Харківському навчально-науковому інституті ДВНЗ «Університеті банківської справи». Дев‘ятикласники із захопленням грали в різні квести, слухали інтерактивні лекції, проходили тренінги, відвідували музеї.
17 вер. 2019

Загальні батьківські збори

У гімназії сьогодні відбулись загальні батьківські збори, на яких були озвучені питання початку нового навчального року, матеріально- технічне забезпечення, медичний огляд школярів, питання травматизму, особливості початкової школи. Жодне запитання батьків не залишилося без відповідей.
13 вер. 2019

Тренування з евакуації

Сьогодні, 13.09.2019, у Харківській гімназії №86 було проведено тренування з евакуації та дій учасників освітнього процесу у разі виникнення надзвичайної ситуації. Для учнів 1-11 класів було проведено евакуацію. Діти покинули приміщення гімназії спокійно та організовано. Евакуація тривала 3, 26 хвилини. Учнями 11-А класу було продемонстровано дії під час пожежі та надання першої домедичної допомоги.
12 вер. 2019

Хімія, домашній експеримент

Учні 9-А класу розпочали вивчення теми "Розчини" з хімії цікавим домашнім експериментом. До домашнього завдання учні підійшли творчо: хтось зняв відео, а хтось зробив творчий фотозвіт. В сучасному світі школа має змінюватись. Такі творчі завдання не тільки дають змогу краще зрозуміти предмет, вони ще й цікаві дітям.
11 вер. 2019

Молодь за здоровий спосіб життя

10 вересня учні 9-Б класу взяли участь у Міському квесті «Молодь за здоровий спосіб життя», який проходив на базі тренінгового центру ГУ НП у Харківській області. Квест мав на меті ознайомити учнів з проблемою наркоманії та її наслідками. Дев’ятикласники активно змагались в різних конкурсах, спрямованих проти вживання наркотиків і здобули ІІІ місце . Вітаємо!!!
7 вер. 2019

ЗНО 2020

6 вересня 2019 року набув чинності наказ МОН від 09.07.2019 № 945 «Деякі питання проведення в 2021 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти».
6 вер. 2019

Поведінки на вулиці та в побуті

Шановні батьки! Нагадайте дітям правила поведінки на вулиці та в побуті, аби убезпечити їх від непоправних помилок! Дитина у жодному разі не повинна нікуди йти з незнайомцями та малознайомими особами — це може бути пасткою
6 вер. 2019