Організація роботи з наставництва, закріплення молодих спеціалістів за досвідченими педагогами

НАКАЗ

13.09.2018                                                                                               №

Про організацію роботи

з наставництва, закріплення

молодих спеціалістів

за досвідченими педагогами

З метою підвищення рівня науково-теоретичних і методичних знань молодих учителів, формування їхньої педагогічної майстерності, а також забезпечення якості освіти, що надається у гімназії

НАКАЗУЮ:

1.       Забезпечити умови для роботи молодих спеціалістів, які розпочали працювати у гімназії.

Постійно

2.       Для активізації роботи з підвищення кваліфікації молодих та малодосвідчених учителів відновити у закладі роботу наставників молодих вчителів. Головою ради наставників призначити заступника директора з навчально-виховної роботи, спеціаліста вищої категорії Харченко О.В.

Упродовж 2018-2019 навчального року

3.       Затвердити список вчителів - наставників ( додаток №1)

4.       Вчителям – наставникам:

4.1.      Розробити для кожного молодого спеціаліста індивідуальні завдання з урахуванням їхньої теоретичної і методичної підготовки. Скласти план роботи з молодими вчителями

До 20.09.2018

4.2.      Надавати молодим учителям необхідну методичну допомогу з питань організації і проведення навчально-виховної роботи з учнями.

Постійно

5.       Раді наставників спільно з керівником Школи молодого вчителя Бородавка О.С. скласти план роботи Школи молодого вчителя й подати його на затвердження

До 20.09.2018

6.       Заступнику директора з навчально-виховної роботи Харченко О.В. :

6.1.   Забезпечити виконання плану роботи Школи молодого вчителя.

Упродовж 2018-2019 навчального року

6.2.      Організовувати взаємне відвідування уроків і позаурочних заходів учителями-наставниками та молодими вчителями.

Упродовж 2018-2019 навчального року

6.3.      Проводити групові та індивідуальні консультації для молодих учителів з метою надання їм допомоги у розв’язанні складних для них питань.

Упродовж 2018-2019 навчального року

7.        Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор гімназії                                                                   С.С.Нейман

Ознайомлені:

Додаток № 1

до наказу директора

Харківської гімназії № 86

від 13.09.2018 р. №

Список

вчителів – наставників

Прізвище, ім’я, по батькові наставника

Посада,

кваліфікаційна категорія,

звання

Прізвище, ім’я, по батькові молодого вчителя

Предмет,  який викладає молодий вчитель

Солдишева

Тетяна

Альбертівна

Вчитель початкових класів, спеціаліст, Старший учитель

Дигало

Анастасія

Віталіївна

Початкові класи

Канішева

Олена

Миколаївна

Вчитель англійської мови, спеціаліст І категорії

Лях

Марія

Андріївна

Вчитель англійської мови

Колосова

Наталія

Олексіївна

Вчитель початкових класів, спеціаліст І категорії

Дудаш

Інна

Вікторівна

Початкові класи

1.       Школа молодого вчителя, керівник  Бородавко О.С., вчитель української мови та літератури.

2.       Школа вдосконалення педагогічної майстерності, керівник Казенна О.В., вчитель історії.

3.       Творча група «Формування комунікативної компетентності засобами іноземної мови», керівник  групи  Захарова Г.В., вчитель англійської та німецької мови.

4.       Творча група «Моніторинг діяльності гімназії»,  керівник  групи Харченко О.В., заступник директора з навчально-виховної роботи.

5.       Творча група «Формування соціальної компетентності на уроках історії та правознавства» керівник Нейман В.В., вчитель історії та правознавства.