Практичний психолог

Телефони для учня та його батьків

Крадіжки

Деякі поради

Метою Психологічної служби гімназії є створення комфортного психологічного клімату в педагогічному та учнівському колективах, створення умов для саморозвитку та самореалізації, надавати підтримку та рекомендації для досягнення спільної мети. Завданнями Психологічної служби у роботі з гімназистами є створення умов для поетапного та швидкого включення у навчально-виховний процес, вивчення пізнавальної сфери особистості та допомога у визначенні здібностей, профілю навчання та майбутньої професії. Сприяти у підтримці позитивного соціально-психологічного клімату та згуртованості учнівських колективів. Завданнями служби у роботі з викладачами є створення умов для професійного саморозвитку та самореалізації, підтримці позитивного психологічного клімату в колективі. Надавати підтримку у взаємодії трикутника Гімназисти-Викладачі-Батьки. У роботі з батьками Психологічна служба прагне сприяти створенню взаємодії для подолання вікових криз дітей, надавати підтримку та рекомендації для всебічного розвитку особистості, виховання та навчання дітей.

Розклад

роботи консультативного пункту для батьків

учнів гімназії №86

у 2018-2019 навчальному році

Понеділок 14.00-17.00 робочий кабінет практичного психолога, 3 поверх

Середа 14.00-16.00 робочий кабінет практичного психолога, 3 поверх

Четвер 08.00-13.00 робочий кабінет практичного психолога , 3 поверх

На сторінці психолога гімназії № 86 Ви можете ознайомитись з узагальненими матеріалами досліджень, які допоможуть краще пізнати шляхи ровитку Вашої дитини.

Крім того Ви зможете отримати інформацію з наступних питань:

Сімейні відносини

Телефони для учня та його батьків

Деякі питання з суіцидальної поведінки

Проблеми старіння

Крадіжки

Інформаційні матеріали які будуть розміщені на сайті гімназії: „Здоров’я”, ”Дослідження”, „Початкова школа”, „Обдарована дитина”, „Профорієнтація, профконсультація”, „Девіантна поведінка”, „”Тексти, інформація для розвитку дитини, підлітка” тощо.

Заповнення сторінки психолога буде періодичним, після надходження матеріалів досліджень.