Виховні години «Шануємо Вас, наші захисники!», «Пам’ять про героїв стукає в наші серця»

6 жовт. 2023

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Вірю в майбутнє твоє, Україно!» для учнів комунального закладу «Харківська гімназія № 86 харківської міської ради» було проведено виховні години «Шануємо Вас, наші захисники!», «Пам’ять про героїв стукає в наші серця». Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може. Тому це святий обов’язок тих, хто живе на цій землі, хто користується всіма її благами і дарами. Як говорив Тарас Шевченко: «У своїй хаті – своя сила і правда, і воля», тож маємо обов'язково шанувати тих, чий святий обов'язок – захищати свою хату, боронити свою правду – своєю силою і своєю волею. Мільйони людей вірять, що небо нашої України-матері стане мирним, адже його оберігають славні воїни, їм довіряють найдорожче, найсвітліше – оберігати мир! Метою виховних годин було  формування в учнів розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, виховання поваги до Батьківщини і людей, які її захищають.