Історичні години «Витоки української нації», «Основні періоди історії України», «Україна – минуле – сучасне – майбутнє»

6 жовт. 2023

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Вірю в майбутнє твоє, Україно!» для учнів 5-11 класів були проведені історичні години «Витоки української нації», «Основні періоди історії України», «Україна – минуле – сучасне – майбутнє».

Мільйони людей вірять, що небо нашої України-матері стане мирним, адже його оберігають славні воїни, їм довіряють найдорожче, найсвітліше – оберігати мир! Метою виховних годин було  формування в учнів розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, виховання поваги до Батьківщини і людей, які її захищають.