День цивільного захисту

18 квіт. 2024
День цивільного захисту

Основна мета цивільного захисту – забезпечення безпеки людей і захист їх життя та здоров’я в умовах, коли виникає загроза надзвичайних ситуацій різного характеру.
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, тим більше в умовах війни, 18 квітня в гімназії відбувся День цивільного захисту.
Згідно плану були проведені цікаві та змістовні онлайн - заходи з залученням представників різних організацій:
учні 1 - 4 класів з
інспектором управління патрульної поліції в Харківській області Дядюк Т.В. повторили правила "Абетки безпеки під час війни";
Цеменко К.В. – асистент кафедри фармакології та фармакотерапії НФаУ проінструктувала учнів 9, 11 класів в послідовності надання домедичної допомоги в надзвичайних ситуаціях;
учні 3 - 5 класів разом з представники FSD Ukraine Швейцарського фонду протимінної діяльності дізналися про небезпечні знахідки та підозрілі предмети та правила поводження з ними.
День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Учні переконалися в тому, що отримані знання є важливими у повсякденному житті! Дякуємо запрошеним гостям за цінні та корисні поради!