Методичний день

14 груд. 2018
13 грудня 2018 року в гімназії пройшов методичний день за темою «Підвищення якості освіти шляхом формування компетентностей учасників освітнього процесу» для учителів початкових класів, історії та правознавства, української мови та літератури, біології та інформатики. Під час проведення методичного дня вчителі району взяли участь в різноманітних майстер-класах.

13 грудня 2018 року в гімназії пройшов методичний день за темою «Підвищення якості освіти шляхом формування компетентностей учасників освітнього процесу»  для учителів початкових класів, історії та правознавства, української мови та літератури, біології та інформатики. Під час проведення методичного дня вчителі району взяли участь в різноманітних майстер-класах.

Учителі української мови та літератури познайомилися з досвідом роботи вчителя  Бородавки О.С. «Актуалізація пізнавальної діяльності та формування національної самосвідомості учнів шляхом упровадження інноваційних технологій». Учитель історії та правознавства Нейман В.В. провів майстер-клас «Використання ІКТ на уроках з метою формування в учнів ключових компетентностей».  Учителі початкової школи, провівши тематичний  блок «Активізація пізнавальної діяльності – умова розвитку цілісної особистості учня молодшого шкільного віку в сучасному освітньому просторі», познайомили вчителів з низкою методичних питань «Інтегрований урок – шлях до цілісного сприйняття світу учнями початкової школи» (Фалєєва С.К.), «Метод навчальних проектів – STEM-орієнтований підхід до навчання у початкових класах» (Колосова Н.О.), «Робота зі словниками як засіб активізації пізнавальної діяльності на уроках в початкових класах» (Лук’янова О.В.).  У ході майстер-класу вчителя інформатики Жеребкіна О.В. «Розв’язання прикладних завдань на мові програмування Лазарус » вчителі удосконалили свої навички з візуального програмування. Вчитель біології Казенна Л.І. провела майстер-клас на тему «Впровадження критичного мислення на уроках біології з метою формування в учнів ключових компетентностей». Вчителі біології відпрацювали вправи «Алфавіт», «Тонкі/Товсті запитання», «Читання та узагальнення тексту в парах» тощо.

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, экран, офис и в помещении

На данном изображении может находиться: 1 человек, в помещении

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди сидят, стол и в помещении

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит, экран и в помещении