Поведінки на вулиці та в побуті

6 вер. 2019
Шановні батьки! Нагадайте дітям правила поведінки на вулиці та в побуті, аби убезпечити їх від непоправних помилок! Дитина у жодному разі не повинна нікуди йти з незнайомцями та малознайомими особами — це може бути пасткою

Шановні батьки!
Дитина у жодному разі не повинна нікуди йти з незнайомцями та малознайомими особами — це може бути пасткою.
Також за жодних обставин не можна сідати в чужий автомобіль. Поясніть, що зловмисником може бути будь-хто — жінка або чоловік різного віку.
Ніколи не можна приймати від незнайомців подарунки, їжу та напої. У вигляді пропозиції може бути що завгодно: маленьке кошеня, модні гаджети або навіть гроші.
Разом згадайте правила дорожнього руху, особливо правила переходу проїжджої частини, зокрема, й на нерегульованих

На изображении может находиться: 2 человека, обувь и на улице

На изображении может находиться: 2 человека, ребенок и на улице

На изображении может находиться: один или несколько человек, ребенок и на улице