Осінній ярмарок. Покрова

18 жовт. 2019
Ось і завітала щедра осінь…

Ось і завітала щедра осінь… З давніх давен люди відзначали свято осені, свято зібраного урожаю. Ось саме в таку осінню пору, коли все добро із садів, городів, полів і лісів було зібрано і звезено в двори, сховане в комори, льохи і клуні, люди збирались на великий осінній ярмарок, щоб продати залишки виробленої продукції, обміняти на інший товар та й навіть похвалитися вирощеними овочами, фруктами, зерновими культурами, медом, хлібом, гончарними і ткацькими виробами... Чого тільки не було на тих ярмарках у незапам’ятні часи в Україні!
У Харківській гімназії №86 стало вже традиційним проведення шкільного свята “Осінній ярмарок. Покрова.”
З неабиякою фантазією та завзяттям підійшли до організації заходу батьківський, учнівський та учительський колективи гімназії цього року. До підготовки свята вчителі залучили учнів 1-11 класів, їх батьків. Кожен клас представляв свій стіл з різноманітними дарами осені, поруч велася жвава торгівля печивом, булочками, пиріжками, варениками та тортиками. Усе це було зроблено власноруч учнями з мамами, татами, бабусями.
Метою цього шкільного свята є розширення світогляду про традиції, звичаї та обряди українського народу, українського ярмаркування, виховання дбайливих господарів, національно свідомої особистості, патріотизму, формування бережливого ставлення до результатів праці, спонукання до творчої активності, розвинення уяви та фантазії, співпраці учнів, сімей, педагогів і ,взагалі, створення позитивних емоцій та гарного настрою в усіх учасників свята. Спільними зусиллями було створено справді святкову атмосферу з українськими народними піснями. Свято пройшло у колі друзів, у барвах осені, з квітами та дарами природи. Ніхто не пішов із осіннього ярмарку без заряду позитивних емоцій та гарного настрою. Азартність, професіоналізм, привітність продавців, посмішки покупців, жарти, пісні – це ще не весь перелік цікавинок Осіннього шкільного ярмарку-2019 !

На изображении может находиться: 2 человека, текст

На изображении может находиться: 3 человека, дерево, на улице и еда

На изображении может находиться: 5 человек, стол и еда

На изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди стоят, ребенок, стол, в помещении и еда