Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек – 2019

23 жовт. 2019

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек – 2019 триває! «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня» - під таким гаслом проводиться робота в гімназії щодо організації заходів, які сприяють задоволенню й розвитку інформаційних потреб і запитів користувачів, розширенню кола їх пізнавальних інтересів, забезпеченню дозвілля читачів, залученню нових користувачів до бібліотеки, рекламуванню бібліотеки, створенню її іміджу.
Бібліотекар гімназії Плотникова К.Г. завітала до учнів початкових класів, де провела бесіди «Як виховати творчого читача», «Діти, книга, бібліотека». Учні 5-11 класів взяли участь у конкурсі малюнків, рекламних плакатів та слоганів. Триває благодійна акція «Книжка в подарунок бібліотеці» та фотоконкурс «Я і моя улюблена книжка».

На изображении может находиться: 15 человек, люди улыбаются

На изображении может находиться: 6 человек, люди сидят

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, обувь и в помещении

На изображении может находиться: 1 человек, улыбается, сидит, стол и в помещении