День соборності України

22 січ. 2020
День соборності України — одне зі знакових свят українського державотворення після Дня незалежності України. Для свідомого українця, для українця-патріота найсвятіше слово – «Україна», тому сьогодні ми вшановуємо дві визначні дати – проголошення незалежності України IV Універсалом Центральної Ради та проголошення Соборності України.

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, нацiональної свiдомостi, людської гiдностi, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України, в гімназії організовано та проведено ряд заходів.
Наші учні впевнені в бажанні будувати українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.

На изображении может находиться: 6 человек, люди стоят

На изображении может находиться: 4 человека, люди стоят