Сьогодні ми були гостями аеропорту

20 січ. 2020
Сьогодні ми були гостями аеропорту. 20 січня 2020 року учні 2-А та 3-А класів Харківської гімназії 86 відвідали міжнародний аеропорт в місті Харкові, який є найбільшим аеропортом східної України. Учні дізналися , що аеропорт здатний приймати літаки Airbus A320, Boeing 737, Boeing 757. В даний час міжнародний аеропорт «Харків» один з найважливіших аеропортів України. З цікавістю діти спостерігали посадку літака з Києвв та виліт до Стамбулу. Відвідали два термінали. Основний (новий) термінал розділений на дві частини (для внутрішніх і міжнародних рейсів) і VIP-термінал (реконструйований старий). Учні та вчителі отримали задоволення від екскурсії.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, небо и на улице