Майстер спорту України з художньої гімнастики

2 січ. 2024
Майстер спорту України з художньої гімнастики

Напередодні новорічних свят, учні Холодногірського району встигають не тільки досягати успіхів у навчанні, а й у спорті. 23 грудня 2023 року в Палаці спорту «Локомотив» імені Г.М.Кірпи відбулося новорічне свято ДЮСШ з художньої гімнастики ХО ФСТ «Україна». По традиції на заході були підведені підсумки 2023 року.
Учениці 11-А класу комунального закладу «Харківська гімназія 86 Харківської міської ради» Гепаловій Катерині, були вручені значок та посвідчення Майстра спорту України з художньої гімнастики.
Цю відзнаку Катерина отримала з рук свого улюбленого та найкращого тренера – Байєр Валерії Валеріївни.
До цієї нагороди вони йшли разом, пліч о пліч більше 10-ти років. Шлях до визнання був довгим і нелегким, з перемогами та поразками, злетами та падіннями. В спорті не буває по-іншому… Катерина прийшла в ДЮСШ з художньої гімнастики ХО ФСТ «Україна», коли їй було 4 роки. І тоді, це досягнення здавалося таким далеким і нездійсненним. Але була мета і була мрія! І ось, завдяки плідній праці гімнастки та її тренера, завдяки вірі наставника в свою вихованку - цей день настав.
Звання Майстра спорту України присвоєно!
Також на цьому святі Гепалова Катерина отримала значок та посвідчення Кандидата у Майстри спорту України з естетичної групової гімнастики. А це значить, що попереду – нова мета та нові досягнення!