День безпечного інтернету

6 лют. 2024
День безпечного Інтернету

06 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету  під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Учні закладу взяли участь у вебквесті від проєкту Всеосвіта і з'ясували шість правил безпечного користування Інтернетом, у грі з платіжної безпеки повторили правила безпеки в інтернеті та поняття кібербулінгу.
На фоні інформаційної політичної боротьби всі чомусь забувають, що сьогодні в першу чергу безпечний Інтернет потрібен саме для дітей. Адже нові покоління фактично народжуються зі смартфонами в руках. А батьківський недогляд чи байдужість до того, що саме шукає дитина в мережі та що вона може там побачити становить величезну загрозу. Всесвітній День безпечного інтернету — найкращий спосіб нагадати людям про те, що безпека кожної окремої людини в мережі залежить в першу чергу від неї самої.