Бесіда «Що робити якщо ви опинилися під завалами?»

6 лют. 2024
Бесіда «Що робити якщо ви опинилися під завалами?»

Попереджений — значить озброєний! Для учнів закладу провідним інспектором ВЗНС по Холодногірському району ХМТГ ХРУ ГУ ДСНС України у Харківській області Коліщак Анастасією Степанівною було проведено онлайн бесіду: «Що робити якщо ви опинилися під завалами?»
Адже діти, теж повинні розуміти, що під час війни кожен українець може опинитися під завалами, бо армія окупантів не шкодує житлові будинки. Особливо висока така ймовірність саме у Харкові.  Правильна поведінка при завалі може врятувати ваше життя.
Найголовніше, памʼятайте, якщо Ви під завалом? Не кричіть безперервно. Змарнуєте сили і кисень. Ви в темряві? Не намагайтеся підсвічувати собі запальничкою. Якщо десь був виток газу – спровокуєте повторний вибух. Спокійно чекайте на рятувальників. І пам’ятайте, вижити можна! Що б не відбувалось!