Толерантне спілкування

16 лют. 2024

Практичним психологом Смородською Вікторією проведено заняття з учнями 3-6 класів на тему: "Толерантне спілкування". Метою проведеної бесіди  було сформувати в учнів чітке уявлення про толерантність; стимулювати уяву учнів у пошуках власного розуміння толерантності; розвивати навички спілкування з іншими людьми, взаємодії з ними на основі співчуття, співрозуміння, доброзичливості, виховувати спостережливість, уважність до інших людей; вчити встановлювати стосунки на доброзичливій основі; сприяти формуванню ціннісних установок на толерантне спілкування та навичок толерантної поведінки, звичок.