"Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє"

21 бер. 2024
"Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє"

Цьогоріч Всесвітній тиждень грошей відзначають одночасно у світі та в Україні з 18 до 24 березня 2024 року. "Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє" — це офіційна тема Global Money Week у 2024 році.
Коли ми, дорослі, вчимо дітей користуватися платіжними картками, витрачати гроші вдумливо і безпечно, то втілюємо одразу дві ці мети.
Молодші школярі нашої гімназії  - творчі особистості. «Дорослу» науку поводження з грошима вони вивчають одночасно зі створенням власного дизайну для банківських карток. А використовувати для цього олівці, фарби, маркери, 3D-ручку чи цифрові інструменти – питання уподобань… Важливо, що в процесі творення наші школярики запам’ятовують правила безпечних фінансових операцій онлайн; ризики можливого платіжного шахрайства та способи захисту свої персональних даних в інтернеті.