Бесіди з ДСНС «Основні правила безпечної поведінки на воді та біля води», «Як не отруїтись чадним газом: основні правила безпеки»

21 бер. 2024

21 березня для  учнів 5-6 класів, відбулася година спілкування з представником ДСНС.
Для дітей були проведені бесіди: «Основні правила безпечної поведінки на воді та біля води», «Як не отруїтись чадним газом: основні правила безпеки». ⠀Метою заходу було ознайомити дітей з правилами поведінки на воді, їх значимістю, вчити дотримуватись їх, познайомити дітей з основними правилами безпеки щоб не допустити отруєння чадним газом, розвивати увагу, допитливість, виховувати бережливе ставлення до свого життя.