День театру

27 бер. 2024
День театру

До всесвітнього дня театру учні комунального закладу "Харківська гімназія 86 Харківської міської ради "окунулися в театральну атмосферу та пригадали, що таке театр. Адже театр - це особливий вид мистецтва, який художньо освоює світ через драматичну дію, що здійснюється творчим колективом. Це те місце, де дитина розвиває себе, розвиває навички спілкування, свободи, розвиває інтелект, долучається до культури і вчиться бути собою.
Символами театру вважаються театральні маски. Саме маска допомагала актору перевтілюватися в те, що вона зображала: у тварин і людей — радісних і зажурених, добрих і злих.
Учні долучилися до майстер-класу «Театральна маска" і спробували перевтілитися за допомогою маски у фантастичних персонажів.