День відкритих дверей Державного біотехнологічного університету

28 бер. 2024
День відкритих дверей Державного біотехнологічного університету

Під час весняних канікул учні 9х класів комунального закладу «Харківська гімназія № 86 Харківської міської ради» відвідали профорієнтаційний захід у Метрошколі, присвячений Дню відкритих дверей Державного біотехнологічного університету. Під час зустрічі учні мали змогу спілкуватися із представниками різних факультетів закладу: Агрономії та захисту рослин; Ветеринарної медицини; Управління торгівельно-підприємницькою та митною діяльністю; Менеджменту, адміністрування та права; Економічних відносин та фінансів; Біотехнологій; Переробних і харчових виробництв; Енергетики, робототехніки та комп’ютерних технологій; Лісового господарства, деревооброблювальних технологій та землевпорядкування; Мехатроніки та інжинірингу; Навчально-науковий інститут «Кіберпорт» тощо. Діти були в захваті від можливості самостійно дослідити технологічні засоби, що використовуються під час навчання в університеті. Надана інформація нікого не залишила байдужим та допомогла деяким обрати свій напрямок навчання в майбутньому.