День відкритих дверей Харківського національного медичного університету

29 бер. 2024
День відкритих дверей Харківського національного медичного університету

Сьогодні учні 11-х класів комунального закладу «Харківська гімназія № 86 Харківської міської ради» відвідали профорієнтаційний захід у "Метрошколі" присвячений Дню відкритих дверей Харківського національного медичного університету.
Профорієнтаційні заходи та презентаційні виставки для учнів старших класів Харкова підготували кафедри медичних та стоматологічного факультетів, Приймальна комісія, Симуляційний центр, Центр тривимірних технологій, Медичний фаховий коледж, студентські організації, наукове товариство молодих учених.
На вході перед Метрошколою для учасників було облаштовано фотозону, де школярі залюбки фотографувалися та залишали свої записи-побажання. Традиційно під час профорієнтаційних заходів медичний виш робить все, щоб учні шкіл могли детальніше ознайомитися зі спеціальностями й професіями та обрати своє майбутнє у ХНМУ.