Майбутні першокласники

Харківської гімназії № 86
Харківської міської ради Харківської області
на 2018/2019 навчальний рік

1. Право на першочергове зарахування мають діти, які проживають на території обслуговування навчального закладу, діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у навчальному закладі, чи дітьми працівників закладу освіти.
  2. Територію обслуговування за закладами загальної середньої освіти району затверджено наказом голови Адміністрації Холодногірського району від 10.05.2018 №22.
  3. Заяви про зарахування дитини до 1-го класу подаються особисто одним з батьків до 31 травня.
  4. Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв не перевищує загальної кількості місць у перших класах, не пізніше 01 червня видається наказ про зарахування усіх дітей.
  5. Впродовж 01-15 червня заяви про зарахування дітей не приймаються, що не виключає права батьків подавати заяви після 15 червня на вільні місця.
  6. Якщо поданих заяв більш, як вільних місць у 1-х класах, проводиться жеребкування. Жеребкування проводиться з 05 червня по 10 червня (у разі необхідності).

Перелік документів для зарахування до 1-го класу:

1. Заява одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред'явленням документа, що посвідчує особу заявника).
  2. Копія свідоцтва про народження дитини.
  3. Медична довідка за формою первинної облікової документації № 086-1/o

Нормативно-правові документи щодо прийому дітей до 1-го класу

Наказ Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"
зареєстровано у Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року з а№ 564/32016.