28 лют. 2013

Всеукраїнський конкурс «Мій безпечний клас»

На виконання Указу Президента України №756/2012 від 28.12.2012 «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості» Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України повідомляє про проведення Всеукраїнського конкурсу «Мій безпечний клас».
28 лют. 2013

Запрошуємо учнів у літній табор!!!

Пришкільний табор з денним перебуванням "Веселка"
27 лют. 2013

Вітаємо команду дівчат 5-6 класів гімназії №86!!!

За зайняте I місце у районних змаганнях з міні-футболу за програмою міської Спартакіади "Спорт і школа" серед школярів ЗНЗ
27 лют. 2013

Профілактична робота з запобігання правопорушень та злочинності серед дітей та учнівської молоді

26 лют. 2013

Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості

Інформація про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості
25 лют. 2013

Інклюзивна освіта в Україні

Інклюзивна освіта - це система освітніх послуг, що ґрунтується на забезпеченні основного права дитини на освіту та права навчатися за місцем проживання, що передбачає навчання дитини з особливими освітніми потребами, зокрема дитини з особливостями психофізичного розвитку, в умовах загальноосвітнього закладу.
23 лют. 2013

Проведено районний семінар для вчителів математики

Проведено районний семінар за темою «Організація роботи з обдарованими дітьми при підготовці до олімпіад та турнірів» для вчителів математики загальноосвітніх навчальних закладів Ленінського району.
22 лют. 2013

День защитника Отечества

Защита Родины - привилегия и обязанность настоящих мужчин! Защитники Отечества, мужчины! Мы Вас поздравить от души хотим!
15 лют. 2013

15 лютого - день виводу радянських військ з Афганістану

Уважаемые Воины-Интернационалисты!
14 лют. 2013

Вітаємо всіх з Днем Святого Валентина!!!

Адміністрація гімназії та учні вітають ВСІХ з Днем Святого Валентина!!!