26 січ. 2013

День Соборності України

22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до Акту об'єднання цього дня Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.
21 січ. 2013

Відвідування басейну "Локомотив"

З 14 січня учні 3-іх класів з метою збереження та зміцнення здоров’я, розвитку основних фізичних якостей та рухових здібностей, підвищення рівня фізичної підготовленості відвідують заняття з практичного плавання у басейні «Локомотив».
16 січ. 2013

ОБЕРЕЖНО, ОЖЕЛЕДИЦЯ!

Зима, звичайно, чудова пора року, проте насолоджуватися її красотами іноді заважають дороги та тротуари, що перетворюються у морозну погоду у суцільну ковзанку. Тому варто поговорити про те, як вести себе під час ожеледиці, щоб не потрапити до травмпункту.
14 січ. 2013

Для класних керівників

Документи в допомогу. Всі матеріали для класних керівників доступні для завантаження.
13 січ. 2013

Вчителям

Календар учителя на 2012-2013 н.р.
10 січ. 2013

Новогодние каникулы в парке им.Горького

Ежедневные шоу-программы проходят в Центральном парке культуры и отдыха им. Горького в течение зимних каникул.
26 груд. 2012

Новий рік завітав до гімназії

Волшебные сказки Шарля Перро. Пожалуй, одной из самых волшебных и красивых из них можно назвать «Золушку». По ней ставили спектакли и балеты, снимали фильмы, и даже многие книги написаны на основе классической «Золушки». Тема эта всегда интересна и неисчерпаема. И именно спектакль «Золушка» играли ученики театрального кружка"АКТЕЗОР" на базе нашей гимназии под руководством Комарова О.О. в качестве подарка для ученического и педагогического коллектива гимназии.
19 груд. 2012

День святого Миколая - дитяче свято

Сьогодні - свято Святого Миколая, Миколи Чудотворця
7 груд. 2012

Малі олімпійські ігри "Діти Харківщини"

Так називаються змагання, які проводяться в Харківській області серед учнів 3-4, 5-6, 7-8 класів загальноосвітніх шкіл.
6 груд. 2012

Спортивні змагання