16 серп. 2020

Що для мене рідний Харків

Учні нашої гімназії взяли участь у творчому флешмобі "Що для мене рідний Харків" #щодляменеріднийХарків
14 серп. 2020

Масова зарядка на шкільному стадіоні гімназії 86

Президентка жіночого хокейного клубу «Пантери», чемпіонка України Катерина Середенко провела масову зарядку на шкільному стадіоні гімназії 86. Активісти молодіжного крила «Блоку Кернеса – Успішний Харків» організували традиційну зарядку просто неба. До спортивної зустрічі приєдналися близько 100 мешканців мікрорайону Залютино. Успішний Харків - спортивне місто!
10 серп. 2020

Майстер-клас з тхеквондо

Сьогодні, 10.08.2020, на спортивному майданчику Харківської гімназії 86 всі бажаючі мали змогу взяти участь у майстер-класі з тхеквондо від вихованців ДЮСШ 8.
9 серп. 2020

Про обов'язковий медогляд школярів 2020

Щороку всі школярі мають проходити медичний огляд (згідно з сумісним наказом МОЗ та МОН України від 16.08.2010 р.). Це стосується як першокласників, які вперше йдуть до школи, так і інших школярів. Без довідки форми 086/о дитину не зарахують до школи.
6 серп. 2020

Нова українська школа (НУШ)

«Нова українська школа (НУШ)» – це ключова освітня реформа, головна мета якої – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й уміння застосовувати їх у повсякденному житті.
4 серп. 2020

З 1 вересня до закладів освіти допускатимуть лише у масках або респіраторах

З 1 вересня до закладів освіти допускатимуть лише у масках або респіраторах, водночас на заняттях маски можна буде не використовувати. Педагоги опитуватимуть учнів/студентів щодо їхнього самопочуття і зможуть проводити уроки на відкритому повітрі. Тимчасові рекомендації МОЗ розроблено для закладів позашкілля, загальної середньої, фахової передвищої освіти, профтехів і вишів
4 серп. 2020

Батькам майбутніх першокласників

23 лип. 2020

Церемонія нагородження випускників медалістів

Сьогодні в Адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради відбулася урочиста церемонія нагородження випускників медалістів. Цього року 33 учні закладів загальної середньої освіти району своєю наполегливістю, працею, цілеспрямованістю та жагою до знань здобули такі заповітні медалі, з яких 9 срібних «За досягнення у навчанні» та 24 золотих «За високі досягнення у навчанні».
23 лип. 2020

Випуск - 2020!

Сьогодні 23.07.2020 року випускникам 11-А класу Харківської гімназії №86 урочисто вручили свідоцтва про повну загальну середню освіту. Кожен випускник отримав пам'ятний подарунок від Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Щасти вам, випускники 2020 року!!!
16 лип. 2020

Наші випускники-наша гордість!

Приємно отримувати подяку за Випускників нашої гімназії!