13 лют. 2020

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав (Відзначається в Україні щорічно згідно з Указом Президента № 180/2004 від 11 лютого 2004 р.). Учні гімназії поклали квіти біля меморіальної дошки Маслію Олександру, учню нашої гімназії, який загинув в ДРА, в усіх класах пройшли виховні години та уроки мужності, присвячені дню вшанування учасників бойових дій, дев’ятикласники відвідали музей створений Пісочинським Союзом ветеранів Афганістану. Діти поспілкувалися з ветеранами, ознайомилися з експонатами музею та переглянули фільм, а учні 11 класу переглянули фільм "Біль Афгану", учні 8 класів провели зустріч з учасником бойових дій в Афганістані - головою організації воїнів-інтернаціоналістів Холодногірського району Добривченко Борисом Даниловичем
12 лют. 2020

Шлях до зірок

11.02-12.02. Учні Харківської гімназії 86 прийняли участь в районному конкурсі "Шлях до зірок" в таких номінаціях: "Ораторське мистецтво" (Альбощій Аліна - 7-А клас), "Оригінальний жанр" (Науменко Валерія - 2-Б клас), Вокальне мистецтво (Коляда Єлизавета - 9-Б та танцювальний гурт 5-8 класи).
11 лют. 2020

Разом для найкращого Інтернету

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». З нагоди цього дня у гімназії пройшов тренінг "Я знаю як спілкуватись в інтернеті" для учнів 5-6 класів
9 лют. 2020

Вітаємо Кошеля Артема

Вітаємо Кошеля Артема, учня 8-Б класу , с ІІ місцем в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології (вчитель Казенна Л.І.)

Вітаємо переможця

Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції «Всесвітня історія» Якушика Михайла, учня 11-А класу, який посів IIІ місце.
7 лют. 2020

Районні змагання з волейболу серед юнаків

6 лютого 2020 року хлопці Харківської гімназії № 86 взяли участь у районних змагання з волейболу серед юнаків та посіли третє місце. Під час змагань були визначені кращі гравці, серед яких і учні нашої гімназії Ріпка Олександр, Іванюк Богдан. Вітаємо переможців та учасників змагань, бажаємо подальших перемог та високих звершень!
7 лют. 2020

Всесвітній день боротьби з раком

4 лютого відзначається Всесвітній день боротьби з раком. Педагоги та учні нашої гімназії долучилися до дій направлених на профілактику та попередження такої страшної хвороби. Тому в 1-11 класах пройшли виховні години, лекції з медичною сестрою, флешмоби під час яких учнів (з урахуванням їх вікових особливостей) ознайомили зі статистичними даними хвороби в нашій країні, видами хвороби та з необхідністю закликати широку громадськість до завдань, що стоять перед нашим світом в боротьбі з раковими захворюваннями.
7 лют. 2020

Запрошуємо до участі у ІІ районному Фестивалі художньої самодіяльної творчості «Шлях до зірок»!

5 лют. 2020

Учні 1-А класу долучилися до Всесвітнього дня читання вголос

5 лют. 2020

Сьогодні стартував перший етап "Шкільної волейбольної ліги"

Спортивний калейдоскоп триває. Сьогодні стартував перший етап "Шкільної волейбольної ліги" серед дівчат 9 - 11 класів. Вітаємо нашу команду дівчат з перемогою! Бажаємо гідно представити Холодногірський район на міських змаганнях. Перемоги !!!!!