11 груд. 2019

між учнями 8-а та 8-б класів відбувся брейнг

11 грудня між учнями 8-а та 8-б класів відбувся брейнг - ринг юних правознавців. Учні показали свою обізнаність та ерудицію з правових питань.
3 груд. 2019

Міжнародний день інвалідів

Вже традиційно, 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів. 8 найталановитіших дітей Новобаварського та Холодногірського районів сьогодні відзначили за їх прагнення досягати успіху в обраних ними напрямках, серед відзначених дітей є і учениця 5в класу Костіна Мілана Для дітей на сцені Театру юного глядача відбулася театралізована вистава під назвою „Нові пригоди принцеси та бременських музик у країні дитячих посмішок”. Бажаємо добра та дякуємо організаторам чудового свята
2 груд. 2019

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Його мета - привернути увагу громадськості і нагадати суспільству, що ВІЛ/СНІД є однією з глобальних проблем людства. Учні гімназії не стоять осторонь від цієї проблеми. Вони виготовили буклети, плакати про міфи та реальну інформацію щодо ВІЛ інфікування, способи зараження тощо. Також у 8-Б класі був проведений тренінг " СНІД - загроза існування людства", на якому учні поглибили свої знання про цю проблему.
29 лист. 2019

Мрії про Україну

29.11.2019 учні нашої гімназії взяли участь в урочистій церемонії нагородження переможців Літературно- художнього конкурсу "Мрії про Україну". Творчі роботи переможців опубліковані у збірці. Вітаємо переможців Бажаємо нових успіхів та перемог!
29 лист. 2019

Посвята в першокласники

Сьогоднi у перших класах пройшло свято "Посвята в першокласники". Дiти допомогли Добрiй Феi зняти чари Злоi Феi i отримали Золотий ключик вiд Краiни Знань
27 лист. 2019

Бути на землі Людиною

Сьогодні в 4-Б класі була проведена виховна година на чудову тему "Бути на землі Людиною". Вчителем для дітей була проведена бесіда, діти активно відповідали на питання та працювали, як в групах так і самостійно. В кінці уроку написали риси характеру свого однокласника, з яким найкраще спілкуються, на пелюстці квітки, та складали ромашку на дошці.
27 лист. 2019

Відкритий урок-подорож

26.11.2019 у 4-В класі був проведений відкритий урок-подорож на тему "Повторення вивченого про прикметник. Материки і частини світу на географічних картах" Діти разом із зайчиком Прикметником подорожували по планеті. Були активними та із задоволенням виконували цікаві завдання.
26 лист. 2019

Тиждень початкової школи

Сьогодні, 26 листопада, в рамках Тижня початкової школи для учнів1- 4 класів була проведена весела перерва - "Вікторина знавців Харкова". Діти відгадували загадки, відповідали на запитання про видатних харків,ян і дізнались багато нового про наше місто!
26 лист. 2019

Ми любимо Харків

В рамках тижня початкової школи було проведено виставку "Ми любимо Харків". Дякуємо батькам та учням за участь!!!
25 лист. 2019

Просвітницький заход в Палаці культури Поліції

Сьогодні, 25 листопада, учні 10-11 класів прийняли участь в просвітницькому заході в Палаці культури Поліції