Безпеки життєдіяльності

В 2-Б класі відбувся урок присвячений "Безпеки життєдіяльності", діти повторювали правила поведінки під час канікул та продемонстрували правильну поведінку під час евакуації.
25 жовт. 2019

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

«Увага! Діти на дорозі!»

У 9-Б класі був проведений урок безпеки дорожнього руху : «Увага! Діти на дорозі!»
25 жовт. 2019

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З 21-25 жовтня у Харківській гімназії 86 пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Учні 4-А керувалися висловом "Попереджений - всеодно, що озброєний..." Тому на останньому перед канікулами тижні повторили правила поведінки у різних, небезпечних для життя, ситуаціях. Не забули і про одне з улюблених восени занять - збір грибів. Тим більше, що тепла осінь подарувала нам змогу збирати гриби й у кінці жовтня. Тому пригадали всі необхідні правила для безпечного "тихого полювання".
24 жовт. 2019

Благодійна акція «Книжка в дарунок бібліотеці».

Благодійна акція «Книжка в дарунок бібліотеці». У кожного з нас вдома є книги, які ми вже прочитали і можемо поділитись ними з іншими людьми, які захоплюються читанням. Учні та педагоги нашої гімназії відгукнулися на цей заклик і подарували бібліотеці свої улюблені книжки. Дякуємо всім, хто брав участь в акції!
23 жовт. 2019

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек – 2019

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек – 2019 триває! «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня»
19 жовт. 2019

День відкритих дверей в ХАДІ

Сьогодні 19.10.19 учні Харківської гімназії 86 відвідали день відкритих дверей в ХАДІ. Учні познайомилися з навчальним закладом, відвідали кафедру теорії механізмів і машин, розглянули лабораторне обладнання і попрацювали в комп'ютерному класі. Всі отримали позитивні враження!
18 жовт. 2019

Осінній ярмарок. Покрова

Ось і завітала щедра осінь…
16 жовт. 2019