6 вер. 2019

Урок з поліцейським

06.09.2019 в Харківській гімназії №86 для першачків відбувся "Урок з поліцейським"
3 вер. 2019

Перший урок 2019-2020

Перший день у школі для першачків – це радість, хвилювання та передчуття невідомого. Перший день у школі пройшов в атмосфері любові, розуміння. 2019-2020 н.р. розпочався з проведенням першого уроку. Метою цих уроків є виховання у школярів культури гідності, спрямованої на самопізнання, самоповагу, самореалізацію, в основі якої лежить ціннісне ставлення до себе, до оточуючих, до держави, до нації.
3 вер. 2019

Перший шкільний день

Вересень починається святом знань, просвіти, науки. Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. У цей святковий день для учнів гімназії звучали привітання з традиційним святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації, святом молодості та надії і насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи, а їх у цьому році 81 школярик. Всі учні 1-4-х класів отримали подарунки від Харківського міського голови Геннадія Кернеса, збірник «Паспорт Харкова», таблицю множення та книгу «365 цікавих фактів. Харків.» У цей момент – уже через роки і відстані, перегортаючи сторінки своїх шкільних днів і років, від імені всіх учителів – так хочеться сказати вам, що навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Вчіться, щоб знати, діяти жити. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні та завжди будьте активними у громадському житті.
22 серп. 2019

На крилах успіху

місто Київ. Фалєєва Світлана Костянтинівна, вчитель 1-А класу Харківської гімназії 86, брала участь у семінарі-тренінгу від авторів програми "На крилах успіху" з підготовки до навчального року. Любов до дитини та повна повага до вчителя - основа освітнього проекту.
19 серп. 2019

Медичний огляд / Зустріч з учителями

17 лип. 2019

МОН пропонує започаткувати проведення всеукраїнського фізкультурного фестивалю серед школярів «Cool Games»

Метою проведення всеукраїнських змагань є впровадження інноваційних підходів до проведення уроків фізичної культури, залучення до систематичних занять фізичною культурою школярів, популяризація здорового способу життя серед учнівської молоді.
14 лип. 2019

Крок до педагогіки партнерства: МОН пропонує Меморандум співпраці між педагогами, батьками та учнями

Міністерство освіти і науки України пропонує рамковий Меморандум про співпрацю між педагогами, батьками та учнями, який стане дієвим інструментом для побудови педагогіки партнерства як ключового компоненту формули Нової школи.
10 лип. 2019

Про створення безпечного освітнього середовища та формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок у 2019/2020 навчальному році

Міністерство оcвіти і науки України підготувало інформаційні матеріали щодо створення безпечного освітнього середовища, формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок у 2019/2020 н.р. (лист МОН від 27.06.2019 №» 1/9-414).
4 лип. 2019

МОН пропонує для громадського обговорення новий стандарт базової середньої освіти

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт Державного стандарту базової середньої освіти.
3 лип. 2019

200-бальні результати ЗНО 2019

Четвертий рік поспіль Харківська область входить до трійки лідерів щодо отримання 200-бальних результатів за виконання сертифікаційних робіт ЗНО. З двадцяти п’яти 200-бальних результатів ЗНО, отриманих випускниками Харківської області, 16 вищих балів належать 14 випускникам 2019 року із 10-ти закладів освіти м. Харкова.