3 черв. 2019

Понеділок, 03.06.19

День музики і музикантів Сьогодні вихованці табору відвідали Палац студентів ХПІ, де переглянули дуже цікаву і веселу музичну виставу «Нові пригоди Бременських музикантів», що сподобалась і дорослим! Інші діти відвідали районну бібліотеку. Там відбулася зустріч з представниками видавництва «Ранок», які презентували цікаві літературні новинки. Діти слухали уривки віршів, казок, оповідань, відгадували загадки, розв'язували ребуси. Ще на свіжому повітрі грали в ігри, пригадували музичних казкових героїв, співали. А закінчилась ця чудова зустріч веселою вікториною "Я люблю читати, бо все хочу знати". В клубі Engiish Club пройшли також музичні заняття з англійської мови. Тема "Музика в нашому житті". Діти вивчали і співали дитячі пісні на англійській мові.
2 черв. 2019

футбольний турнір

2 червня на базі Харківської гімназії 86 під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса та за підтримки депутата Харківської обласної ради Олександра Ткаченка був проведений футбольний турнір серед команд Холодногірського та Новобаварського районів .У турнірі взяли участь 8 команд- 72 учасники. Тепло привітав учасників турніру депутат Харківської обласної ради Олександр Ткаченко. У запеклій боротьбі перемогу здобула команда Харківської гімназії 86. Друге місце посіла команда Харківської загальноосвітньої школи 57, третє - команда Харківської гімназії 13. Кожна команда отримала у подарунок футбольний м'яч та подарунки від Олександра Ткаченка. Переможці були нагороджені дипломами, медалями . Команда Харківської гімназії 86 отримала пам'ятний кубок. Вітаємо переможців та учасників турніру і бажаємо цікаво провести літні канікули,відпочити та отримати незабутні враження.

П’ятниця, 31.05.19

День дівчат-блондинок Сьогодні частина вихованців табору були в ПК Залізничників і дивилися виставу «В пастці нашого часу» Інша частина відвідали інтерактивний центр Ландау. Відбулася фотосесія дівчат – блондинок. В клубах за інтересами пройшли заняття з інформатики «Створення анімації» У творчій майстерні юних художників «Барвистий світ» діти виконанали композицію «Моє дитинство» і зробили виставку малюнків. Після обіду маленькі вихованці переглянули мультфільм «Чарівні пригоди в країні казок» і зустрілися в клубі «Цікава математика», тема заняття «Математика в малюнках».

Четвер, 30.05.19

В нашому таборі День водних процедур. Після сніданку вихованці прослухали бесіду про поведінку на воді і відправились до басейну Локомотив. А частина учнів відвідали театр Мадригал, подивилися театральну виставу «Принцеса підводного світу». Клуби за інтересами розважали вихованців на території табору. Клуб «Чемпіон»: вивчали елементи плавання, грали, імітували підводне царство. На заняттях з інформатики грали в ігри на розвиток логіки. У гуртку «Біологія від А до Я» говорили на тему «Здорові зуби – здоровий організм». Заняття з німецької мови і в Engiish Club були не менш цікавими. Англійську вивчали весело і з Лунтиком. І на прогулянці рухливі ігри не давали сумувати нашим маленьким вихованцям.

День захисту дітей

Сьогодні всі жителі мікрорайону Залютино зібралися на території гімназії для участі у святі, присвяченому Дню захисту дітей, яке проходить під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса та при підтримці депутата Харківської обласної ради Ткаченка Олександра Юрійовича. На святі працювали батут, гірки, майстер- класи, весела анімація.

змагання з міні футболу

Сьогодні на ст.Динамо відбулись змагання з міні футболу серед учнів Харківської області до дня "Захисту дітей". Вітаємо нашу команду "ЗАЛА" учнів 2003 р.н. які посіли ІІ місце. Також вітаємо команду "ХГ 86" учнів 2004 р.н. з ІІІ місцем. Бажаємо наступних перемог.
30 трав. 2019

День Миру у нашому веселковому таборі!

Середа, 29.05.19. В таборі День миру і злагоди. Гасло дня «Вчимося жити у Мирі, Любові та Злагоді!»

День спорту у таборі

Вівторок, 28.05.19 - це день здоров’я і спорту. День розпочався ранковою зарядкою на новому баскетбольному майданчику.

день сміливих рішень

В понеділок 27.05. 19 відбулося урочисте відкриття табору «Веселка» і концерт.
27 трав. 2019

Ура, канікули!!