24 груд. 2019

Казкова подорож

Сьогоднi учнi 1-В класу разом з Дiдом Морозом i Снiгуронькою здiйснили казкову подорож. Усiх чекали захоплюючi пригоди та безлiч сюрпризiв. Не тiльки дiти, але й дорослi отримали задоволення вiд свята та новорiчний настрiй!
23 груд. 2019

Вітаємо кращого гравця

Вітаємо кращого гравця передноворічного турніру шкільної регбійної ліги Ніколаєву Камілу. Бажаємо подальших спортивних досягнень
20 груд. 2019

до Дня Святого Миколая

Уже традиційно до Дня Святого Миколая учні початкових класів отримують солодкі подарунки від Харківського міського голови Геннадія Кернеса. До нас на свято завітав в.о.голови адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради Г.Д.Кашлаков.
19 груд. 2019

день Святого Миколая

Сьогодні, в день Святого Миколая, в адміністрації Холодногірського району дітям пільгових категорій подаровано театралізоввану казку-феєрію "Новорічні зірочки святого Миколая". Діти зарядились новорічним настроєм та отримали солодкі подарунки.
18 груд. 2019

передноворічне засідання батьківського активу

Сьогодні у гімназії відбулося передноворічне засідання батьківського активу, на якому разом з батьками були розглянуті питання: 1. Особливості задач родини та школи у формуванні та соціалізації дитини. 2. Про що з тривогою говорять батьки. Наркоманія. Що про неї потрібно знати. 3. Звіт про залучення та використання позабюджетних коштів.
18 груд. 2019

в гімназії пройшов районний методичний день

18.12.2019 в гімназії пройшов районний методичний день «Реалізація сучасних педагогічних технологій освіти на засадах компетентністного підходу в контексті положень Нової української школи». Учителі гімназії провели майстер-клас для вчителів історії (Молчанов Є.А.), методичний практикум для вчителів 3-х класів (Менделіс І.М.) та методичний тренінг для вчителів фізичної культури (Черешнюк О.В.).
17 груд. 2019

Майстерні Діда Мороза

В гімназії вже працюють майстерні Діда Мороза. Відсьогодні працюють чарівні новорічні фотозони. Запрошуємо всіх бажаючих зробити святкові фото
14 груд. 2019

Всеукраінський брейнринг

Сьогодні учні 9 та 10-х класів отримали можливість перевірити своі знання з правознавства у рамках Всеукраінського брейнрингу, який підготував та провів інспектор відділу ювінальноі привенціі УПД ГУНП Стаднік Андрій
13 груд. 2019

Права вивчаю - себе захищаю

Вітаємо колектив Харківської гімназії № 86 з перемогою в конкурсі лепбуків "Права вивчаю - себе захищаю"
12 груд. 2019

Зустріч з кобзарем Святогором

На базі Харківської гімназії 86 12.12.2019 пройшла зустріч з кобзарем Святогором (Олександром Миколайовичем Грущенко), який розповів учням 5-В, 7-Б, 8-А та 10-А класу про історію козацтва, виконав народні твори та власні пісні на козацьку тематику.