2 лют. 2020

Школа правових знань

1-2 лютого 2020 учні 10-А класу взяли участь у зимовій Школі правових знань факультету економіки та права при Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця.
29 січ. 2020

Украіна вшановує славний подвиг героїв Крут

29 січня Украіна вшановує славний подвиг героїв Крут, юні патріоти віддали своє життя за незалежність Вітчизни так і залишившись вічно молодими... Ми пам' ятаємо!Ми вклоняємося!
29 січ. 2020

Підсумки роботи закладу освіт

29.01.2020 року у Харківській гімназії 86 відбулися батьківські збори на тему "Підсумки роботи закладу освіти за І півріччя 2019/2020 навчального року". На зборах були присутні Заступник голови адміністрації району з соціальних та гуманітарних питань Адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради Уварова І.О. та представник Управління освіти. У ході зборів були підведені підсумки роботи за 2019 рік та визначені пріоритети на 2020 рік.
27 січ. 2020

Пам'ять жертв Голокосту

Сьгодні учні нашоі гімназіі разом з цілим світом вшановували пам'ять жертв Голокосту. Історія іноді дає нам жахливі уроки, про які варто пам ятати, аби не допустити іх повторення...
24 січ. 2020

Край, в якому я живу

24 січня 2020 року на базі Комунального закладу«Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради, відбувся ІІ (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу». У конкурсі взяли участь більше 28 учнів із різних куточків Харківської області. Конкурс проходив у трьох номінаціях: музеї історії населеного пункту, музеї літературного та військово-історичного профілів. Одними із переможців конкурсу у номінації «музеї військово-історичного профілю» стали екскурсоводи Харківської гімназії №86 Басолигіна Алевтина та Мартинова Яна, які посіли почесне ІІ місце (керівник: Корнієнко О.О.). Щиро дякуємо організаторам конкурсу за надану можливіть відвідати оновлену експозицію Харківського історичного музею ім. Сумцова, отримати нові знання та яскраві емоції.
22 січ. 2020

День соборності України

День соборності України — одне зі знакових свят українського державотворення після Дня незалежності України. Для свідомого українця, для українця-патріота найсвятіше слово – «Україна», тому сьогодні ми вшановуємо дві визначні дати – проголошення незалежності України IV Універсалом Центральної Ради та проголошення Соборності України.
22 січ. 2020

Шість капелюхів

22 січня 2020 року вчителі початкової школи Харківської гімназії 86 взяли участь у роботі районної Школи молодого вчителя , де обговорили актуальні питання щодо навчання та активно попрацювали під час дискусійної гри " Шість капелюхів"
21 січ. 2020

Сьогодні до Харківської гімназії 86 завітали вихованці ЗДО 9 та ЗДО 414

Сьогодні до Харківської гімназії 86 завітали вихованці ЗДО 9 та ЗДО 414. Учні 4 - х класів провели для них екскурсію по закладу, розповіли про шкільне життя та підготували невеличку виставу.
21 січ. 2020

Сьогодні учні 10-11 класів зустрілися з представниками ХНЕУ

Вдалий початок року з факультетом МЕВ Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця! Сьогодні учні 10-11 класів зустрілися з представниками ХНЕУ. Завідувач кафедри міжнародної економіки та менеджменту Проскурніна Надія Вікторівна розповіла старшокласникам про умови вступної кампанії - 2020, ознайомила зі спеціальностями факультету, а також з програмою Зимової школи.
20 січ. 2020

Сьогодні ми були гостями аеропорту

Сьогодні ми були гостями аеропорту. 20 січня 2020 року учні 2-А та 3-А класів Харківської гімназії 86 відвідали міжнародний аеропорт в місті Харкові, який є найбільшим аеропортом східної України. Учні дізналися , що аеропорт здатний приймати літаки Airbus A320, Boeing 737, Boeing 757. В даний час міжнародний аеропорт «Харків» один з найважливіших аеропортів України. З цікавістю діти спостерігали посадку літака з Києвв та виліт до Стамбулу. Відвідали два термінали. Основний (новий) термінал розділений на дві частини (для внутрішніх і міжнародних рейсів) і VIP-термінал (реконструйований старий). Учні та вчителі отримали задоволення від екскурсії.