16 січ. 2020

Харківська гімназія №86 запрошує Вас на батьківські збори

28 січня 2020 року о 16.00 Харківська гімназія №86 запрошує Вас на батьківські збори Збори відбудуться в актовій залі
14 січ. 2020

Свято Василя та Маланки

Із дзвінкими піснями та теплими словами побажань завітали до кожного навчального кабінету учні 1, 7 та 9 класів. Вони привітали всю шкільну родину із святом Василя та Маланки, водили козу, співали колядки й щедрівки, бажали всім добра й мирного неба. Сьогодні такий день, коли в кожну українську оселю приходять колядники, щоб зичити гарного Нового року та віншувати той рік, який минув.
13 січ. 2020

Розпочався освітній процес

13.01.2020 в Харківській гімназії 86 розпочався освітній процес. Сьогодні до занять приступили 660 учнів. Планово проводяться медичний огляд учнів, організовується харчування, навчальні заняття та виховний процес.
10 січ. 2020

Як завжди - Новий рік

Учні 1-Б класу під час зимових канікул відвідали циркову виставу "Як завжди - Новий рік" . Вистава дуже сподобалась дітям. Було весело та цікаво. Після закінчення всі дружно посмакували солодкої вати та придбали сувеніри. Діти залишились в захваті!
9 січ. 2020

Учні початкової школи Харківської гімназії 86 продовжують цікаво відпочивати на зимових канікулах. Відвідують театри, цирк, дельфінарій Немо, океанаріум.
3 січ. 2020

Веселі канікули!!!

Веселі канікули!!! Учні 3 - А класу відвідали майстер - клас з приготування піци в пекарні супермаркету "Чудо маркет" . Час пролетів швидко, творчо та смачно. Поки чекали на випікання піци, трохи пофарбували та отримали грамоти!
2 січ. 2020

Ура канікули

Ура канікули! Сьогодні учні 7-В класу завітали у царство крижаних скульптур, весело та з користю для здоров'я провели час на ковзанці і отримали масу позитивних емоцій!
28 груд. 2019

Інноваційні підходи до проведення сучасного уроку

Сьогодні, 28 грудня 2019 року, в гімназії відбулось засідання педагогічної ради-практичного семінару-тренінгу "Інноваційні підходи до проведення сучасного уроку"
27 груд. 2019

Про забезпечення пожежної безпеки у закладах освіти

Відповідно до листів Холодногірського районного відділу у м. Харкові ГУ ДСНС України у Харківській області від 19.12.2019 «Про забезпечення пожежної безпеки у закладах освіти», Управління освіти Харківської міської ради від 19.12.2019 № 01-26/2181/2019 щодо проведення позапланових перевірок з питань дотримання вимог пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту в закладах освіти повідомляємо, що з учнями 1-11 класів 27.12.2019 було проведено тренування з евакуації та дій учасників освітнього процесу у разі виникнення надзвичайної ситуації.
26 груд. 2019

Что там за дверью ледяной?

26 грудня 2019 року діти, які навчаються у 1-А, 1-В та 2-А класах Харківської гімназії 86, відвідали казкове шоу в театрі Мадригал "Что там за дверью ледяной?" Шоу було казковим, цікавим, з неочікуваним сюжетом. Кожен учень побачив свого улюбленого мультиплікаційного героя. Потанцювали з Дідом Морозом і Снігуркою. Всі були в захваті!